I když jsem také nebyla z kreditního systému dvakrát nadšená, tento typ vzdělávání mi moc vyhovuje. Certifikát z pohodlí domova, kde mně to vyhovuje a za rozumnou cenu. Za mě velký dík! 😉

Dagmar
Zdravotní sestra

Můžu jen doporučit.Mám takto již 8 bodů z pohodlí domova a za cenu 300 Kč (dva kredity jsou zdarma). Skvělý nápad, díky za nás všechny, které pracujeme a ještě jsme hlídací babičky.

Jitka
Zdravotní sestra ze společnosti Sanatorium TOPAS u Úval

Mně tento způsob vzdělávání vyhovuje. Mám 2  malé děti, bydlím na vesnici. Babičky chodí do práce, manžel pracuje dlouho, takže hlídání nemám. A brát děti s sebou na nějaký kurz, to bych z toho neměla nic já ani ostatní.

Navíc když si spočítám cenu kurzu + náklady na dopravu, tento způsob je pro mě časově i finančně výhodnější.

Takže za mě super!

Katka
sestřička MOJIPu ve společnosti Nemocnice Mediterra-Sedlčany

Chtěla bych touto cestou poděkovat za spuštěné kurzy, které jsou velmi profesionálně vedené , tento certifikovaný kurz ČASem je přínosem a velmi se těším na další . Všem sestřičkám velmi doporučuji, super způsob sbírání kreditů z tepla domova :-)Zlata, zdravotní sestra, specialistka pro intenzivní péči

Zlata
Zdravotní sestra

Úžasné, děkuji za tuto možnost získání kreditů,po 7 letech na mateřské dovolené,kdy nebyla možnost obcházet semináře a nyní s prací v ambulanci je to příjemná cesta k dohánění zanedbávaného – Děkuji.

Pavla
Zdravotní sestra

Super, jsem ráda, že existuje něco i pro nás z ambulancí,které nemáme tolik možností se tzv.utrhnout. Bývá problematické najít za sebe náhradu, či čerpat dovolenou.
Děkuji.

Markéta
Zdravotní sestra

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment